Titles you rated
TangledRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.0
Club ZeroRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0