Titles you rated
The DropoutRated ★ 3.5
Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 1.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 0.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 1.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 0.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 2.0- After War Gundam XRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 1.5