Series
Ratings
130
Spring DayRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.0
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5