Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0- AdulthoodRated ★ 3.5
My punch drunk boxerRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.0
My♡PuppyRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5