Movies
Ratings
39
The Lives of OthersRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Drowning LoveRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0