Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.0