Titles you rated
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- The Big-O second seasonRated ★ 4.0
- The Big-ORated ★ 4.0
- Giant Robo: The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5