Movies
Ratings
537 MatildaRated ★ 3.5 MatildaRated ★ 3.5
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
 KlausRated ★ 3.5 KlausRated ★ 3.5
 OppenheimerRated ★ 3.5 OppenheimerRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 3.5 The Boy and the HeronRated ★ 3.5
 tick, tick...Boom!Rated ★ 2.0 tick, tick...Boom!Rated ★ 2.0
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 MatildaRated ★ 4.0 MatildaRated ★ 4.0
 Beauty and the BeastRated ★ 3.5 Beauty and the BeastRated ★ 3.5
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
 Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
 Inside Out 2Rated ★ 1.5 Inside Out 2Rated ★ 1.5
 WishRated ★ 1.0 WishRated ★ 1.0
 WonkaRated ★ 2.5 WonkaRated ★ 2.5
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
 6/45Rated ★ 4.0 6/45Rated ★ 4.0
 The Danish GirlRated ★ 4.0 The Danish GirlRated ★ 4.0
 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0 Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
 Little WomenRated ★ 4.5 Little WomenRated ★ 4.5