Titles you rated
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0