Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
The SeatRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0