Series
Ratings
37
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 3.5
Silver Spoon Season 2Rated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
S LineRated ★ 0.5
히나마츠리Rated ★ 3.5
Heaven's Design TeamRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5