Movies
Ratings
215
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5