Titles you rated
MelancholiaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5