Titles you rated
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 5.0- Ghost Blows Out the LightRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
Thumping Spike 2Rated ★ 5.0
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 5.0- Beautiful Secret.Rated ★ 1.0
Exactly What’s Going On?Rated ★ 5.0- Black Leather NotebookRated ★ 1.0
- Truth of ZeroRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
Queen of the RingRated ★ 5.0
Behind Your SmileRated ★ 5.0
Love @ SeventeenRated ★ 5.0
Märchen MädchenRated ★ 5.0
NEW GAME!Rated ★ 5.0
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Battle Girl High SchoolRated ★ 5.0
High School FleetRated ★ 5.0