Movies
Ratings
23
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0