Movies
Ratings
157
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 1.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0