Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BlackBerryRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
FrankenweenieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.0