Series
Ratings
70
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
LutherRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
GiantRated ★ 2.5