Series
Ratings
159- Walking to HeavenRated ★ 5.0
Dummy MommyRated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 2.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5- I Need a FairyRated ★ 1.5
Cheo YongRated ★ 1.5
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
My Secret HotelRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.0
Likeable or NotRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
The Night WatchmanRated ★ 2.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
Hello! My LadyRated ★ 1.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 2.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 1.5
The Goddess of FireRated ★ 2.0