Series
Ratings
13 SherlockRated ★ 2.0 SherlockRated ★ 2.0
 SherlockRated ★ 3.5 SherlockRated ★ 3.5
 Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5 Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
 KingdomRated ★ 4.0 KingdomRated ★ 4.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
 Kingdom Season 1Rated ★ 4.5 Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
 BridgertonRated ★ 4.5 BridgertonRated ★ 4.5
 StrangerRated ★ 4.5 StrangerRated ★ 4.5
 The School Nurse FilesRated ★ 4.0 The School Nurse FilesRated ★ 4.0
 The Glory Part 2Rated ★ 4.0 The Glory Part 2Rated ★ 4.0
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
 The Glory Part 1Rated ★ 4.5 The Glory Part 1Rated ★ 4.5