Movies
Ratings
641
American PsychoRated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Golden Kamuy MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
My Dinner with AndréRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
One Piece StampedeRated ★ 3.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0