Movies
Ratings
95
WhiplashRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0