Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0