Movies
Ratings
746
WickedRated ★ 4.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
AlphaGoRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
MustangRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0