Movies
Ratings
384
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
BurningRated ★ 0.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5