Titles you rated
HappyendRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- NoiseRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5