Series
Ratings
79
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 5.0
블리치Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0