Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0