Series
Ratings
11
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0