Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.5