Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5