Movies
Ratings
276
JudyRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5