Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.0
TwelveRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Dark LegacyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Judge vs. JudgeRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0