Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0