Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
D-DayRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0