Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Silver SpoonRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5