Series
Ratings
93
Normal PeopleRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 1.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
The Night ManagerRated ★ 3.5
From Season 1Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Dora the ExplorerRated ★ 2.5
Uncle GrandpaRated ★ 3.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 1.5- Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 3.0
- Danny PhantomRated ★ 2.0
- Beyblade: Metal FusionRated ★ 2.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.5