Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
OculusRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
TakersRated ★ 4.0