Titles you rated
ConstantineRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
The MistRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 5.0
NopeRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5