Movies
Ratings
743
The FounderRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 0.5
Suspect XRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 1.5
CartRated ★ 1.5
DefaultRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 1.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 1.5