Series
Ratings
14- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 2.5
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 2.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
Black CloverRated ★ 4.0- Black Clover Season 2Rated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
No. 6Rated ★ 3.0
SarazanmaiRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0