Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0