Movies
Ratings
175
The ReaderRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Keep the Lights OnRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5