Series
Ratings
14
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Overprotected KahokoRated ★ 2.5