Series
Ratings
16
Sakamoto DaysRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
MashleRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0