Movies
Ratings
23
ExhumaRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0