Series
Ratings
16
Solo LevelingRated ★ 5.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 5.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 3.0