Titles you rated
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace NoteRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 5.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0- 猫物語(白)Rated ★ 5.0