Series
Ratings
328
BarakamonRated ★ 4.0
SUPER LOVERSRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
My Clueless First FriendRated ★ 4.5
Bibliophile PrincessRated ★ 4.0
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 3.0
A Girl & Her Guard DogRated ★ 3.0
Undead Murder FarceRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 3.5- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0