Movies
Ratings
510
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Us and ThemRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
DecibelRated ★ 3.0